8:39 am - Friday March 23, 2018

Aneta Stojkoska fiton cmimin Miss Maqedonia

Aneta Stojkoska është më e bukura e Maqedonisë. Bukuroshja 20-vjecare është shpallur Miss Maqedonia dhe do të përfaqesojë vendin e saj në Miss Bota 2012.

 

 

 

 

      

Filed in: Uncategorized

No comments yet.

Leave a Reply