1:08 pm - Saturday April 21, 2018

Archive: Magazine Subscribe to Magazine

Shiko Big Brother Albania 8 Live

Shiko Big Brother Albania 8 Live Online – Big Brother Albania 8 Live për ju 24 orë në 24. Shiko Live edicionin e 8 të Big Brother Albania, një show shumë i ndjekur nga të gjithë shqiptarët, me plot supriza e sekrete nga më të ndryshmet...

Shiko filmin “FEMRAT” te Ermal Mamaqit

Filmi Femrat i Ermal Mamaqit – Shiko filmin shqiptar Femrat me aktorin Ermal Mamaqi Pas bujës së madhe mediatike, duket se komedia “Femrat” është hedhur dhe online për fansat e Aktorit. Sipas aktorit Ermal mamaqi Filmi “Femrat”...

Shiko Big Brother Albania 7 Live

Shiko Big Brother Albania 7 Live Online – Big Brother Albania 7 Live për ju 24 orë në 24. Shiko Live edicionin e 7 të Big Brother Albania, një show shumë i ndjekur nga të gjithë shqiptarët, me plot supriza e sekrete nga më të ndryshmet...

Nis Big Brother 7 Albania

Rikthehet Big Brother nga e premtja mbrëma në edicionin e tij të shtatë. 19 banorë do të hyjnë në shtëpinë më të vëzhguar për të jetuar një aventurë, që sic koha e ka treguar u ka ndryshuar jetën shumë prej atyre që kanë...

Lamtumirë Vaçe Zela!

Eshtë përcjellë për në banesën e fundit mes duartrokitjesh, lulesh,lotësh e notave muzikore ‘Artistja e Popullit’, Vaçe Zela. Njerez te njohur e te panjohur u mblodhen prane Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit për...

Dita e Shen Valentinit, kur dashuria humbet kuptimin

[icon name=”icon-heart” size=”3x” color=”#E632CE” align=”left”]14 Shkurti – Shen Valentini[/icon] 14 Shkurti – Shen Valentini Ndoshta po pyesni veten se përse nuk e publikova pikërisht...

8 veprimet e heshtura që bëjnë meshkujt e dashuruar

Kur femrat bien në dashuri, ato flasin shumë dhe të gjithë e marrin vesh, por çfarë ndodh kur meshkujt bien në dashuri? Ata nuk flasin fare, por ja si ta kuptoni Romancë Ndryshe nga Romeo që i thurte aq bukur fjalitë për të dashurën...

Si duhet të visheni në një intervistë pune në bankë

Si duhet të vishemi gjatë një interviste pune në bankë për një paraqitje sa më të mirë. Intervista juaj është shumë e rëndësishme dhe ju duhet të jeni veshur në mënyrën sa më të përshtashme për ambjentet e bankës. Një...