12:23 am - Thursday March 22, 2018

Interi blen edhe dy lojtarë

Nënkampioni i Italisë, Interi, është duke goditur fuqishëm në afatin kalimtar veror, pasi ka siguruar shërbimet e mesfushorit të talentuar italian të Sampdorias, Andrea Poli, përderisa ka blerë gjysmën e kartonit të Juraj Kuckas së Genoas.
Poli do të jetë në skuadrën Nerazzure që nga fillimi i sezonit, përderisa Kucka do të luajë nga sezoni i ardhshëm për Interin.

Pos Polit dhe Kuckas, Interi pritet të zyrtarizojë shumë shpejtë transferimin e Diego Forlan, por këtu zi-kaltrit nuk do të ndalen pasi edhe Mauro Zarate është në planet e bosëve Nerazzur./Telegrafi/

Filed in: Uncategorized

No comments yet.

Leave a Reply