8:15 pm - Wednesday March 21, 2018

Merkato italiane, levizjet e fundit tek INTER, MILAN dhe JUVE (VIDEO)

Skuadrat e medha te kampionatit italian vazhdojne me rivalitet ne merkaton e veres. Inter kerkon Lucas, Milani ne gjurmet e Rosit…

Filed in: Uncategorized

No comments yet.

Leave a Reply