2:41 pm - Friday March 23, 2018

Shiko AL Pazar, show me i ri i humorit ne Vizion Plus

shiko-al-pazarShiko AL Pazar Live, emisionin e ri te Vizion Plus me Agron Llakaj dhe Behar Mera, perseritje dhe ritransmetim… Ketu do te mund te shikoni videot e Al Pazar, si dhe Al Pazar Live, show-t me te ri te Vizion Plus. AL Pazar fillon nga muaji tetor, saktesisht te shtunen me 6 Tetor ora 21:00 ne televizionin VIZION PLUS.

Nje ide e Agron Llakaj ku perkrah tij do te jete dhe nje humorist mjaft i njohur i ekranit shqiptar. Agron Llakaj do e prezantoje se bashku me humoristin Behar Mera.

Kliko brenda videos tek “Playlist” dhe do te shfaqen te gjitha videot e Al Pazar.

Filed in: Uncategorized

No comments yet.

Leave a Reply