8:05 pm - Wednesday March 21, 2018

Shiko Barcelona – Bayern Munchen Live

barcelona_vs_bayern_munichShiko ndeshjen e futbollit Barcelona – Bayern Munchen Live 1 Maj 2013

Bayern i Mynihut është vetëm një hap larg finales së dytë radhazi dhe të tretës në katër vitet e fundit të Champions League. Fitorja 4-0 në ndeshjen e parë ndaj Barcelonës, lë pak për të hamendësuar dhe shanset për të qënë në finalen e Uemblit janë të mëdha. Megjithatë në Spanjë janë të fiksuar pas remuntadës, ndërsa trajneri Jupp Heinkes e bën të qartë se ekipi nuk zbret në fushë për të luajtur në mbrojtje.

Për të parë ndeshjen Barcelona vs Bayern Munich Live kliko këtu

Barcelona – Bayern Mynich Live online

Filed in: Uncategorized

No comments yet.

Leave a Reply