2:40 pm - Friday March 23, 2018

Shiko Live cerekfinalen Angli-Itali, EURO 2012 England vs Italy Live

20:45 – Shiko online ne internet ndeshjen Angli vs. Itali live me koment shqip. Ndeshjen live midis Anglise dhe Italise mund ta ndiqni ne internet ne adresen tone www.bulqiza.net/ndeshje-live te trasmetuar live nga Supersporti dhe TVSH.

Filed in: Uncategorized

No comments yet.

Leave a Reply