12:22 am - Saturday March 24, 2018

Shiko Live finalen Spanje-Itali, EURO 2012 Final – Spain vs Italy Live

FINALJA SPANJE-ITALI EURO 201220:45 – Shiko live finalen e Evropianit 2012. Finalja e EURO 2012 midis Spanjes dhe Italise do te zhvillohet sot me dt. 1 korrik 2012 ne Kiev te Ukrahines. Shiko online ne internet ndeshjen Spanje vs. Itali live me koment shqip. Ndeshjen live midis Spanjes dhe Italise mund ta ndiqni ne internet ne adresen tone www.bulqiza.net/ndeshje-live te trasmetuar live nga Supersporti dhe TVSH.

Filed in: Uncategorized

No comments yet.

Leave a Reply