12:24 am - Thursday March 22, 2018

Shiko Live Superkupën e Spanjës, Barcelona-Real Madrid Live

22:30 – Shiko live superkupën e Spanjës 2012. Superkupa e Spanjës e vlefshme për ndeshjen e kthimit midis Barcelonës dhe Real Madrid-it do të luhet sonte me dt. 29 gusht 2012. Shiko online ne internet ndeshjen Barcelona vs. Real Madrid live me koment shqip. Ndeshjen live midis Barcelonës dhe Real Madrid-it mund ta ndiqni në internet në adresën tonë www.bulqiza.net/ndeshje-live të trasmetuar live nga Supersporti dhe kanale të tjera sportive.

Filed in: Uncategorized

No comments yet.

Leave a Reply