12:26 am - Thursday March 22, 2018

Shiko ndeshje live, Shqiperi – Lituani

shiko ndeshje live

Shiko ndeshje live

Shiko ndeshjen live Shqiperi vs. Lituani, e cila do te transmetohet direkt ne internet  falas nga TVSH dhe Supersporti.

Ku mund te shikoj ndeshjen Shqiperi – Lituani?

Shiko ndeshjen live” Shqiperi – Lituani LIVE e cila luhet me 26 mars, ora 20.00, ne Stadiumin Qemal Stafa, ne adresat e internetit me poshte:

www.atdhe.al

www.shiko.tv/sports

www.tvshqiplive.net/ndeshje

www.bulqiza.net/ndeshje-live

Pas fitores se Kuqezinjve ne Norvegji, nje tjeter sfide e rendesishme zhvillohet ne arenen vendase Qemal Stafa. Mirepresim tifozet sa me te shumte per nje fitore tjeter kunder Lituanise. Ka filluar sot shitja e biletave per miqesoren Shqiperi – Lituani, diten e marte, 26 mars, ora 20.00, Stadiumi Qemal Stafa.

Biletat per ndeshjen Shqiperi – Lituani mund te blihen ne pikat e shitjes prane stadiumit Q. Stafa dhe ne Rruga e Barrikadave. Cmimet e biletave jane per ndeshjen Shqiperi – Lituani:

· TriTribuna Qendrore, Kategoria 1 1500 leke

· TriTribuna Qendrore, Kategoria 2 1000 leke;

· SeSektori D2 (perballe tribunes qendrore) 700 leke;

· SeSektoret D1 dhe D3 (ne krahet e D2) 400 leke

· SeSektoret C dhe E (prapa portave) 200 leke.

——————————–
Shiko Ndeshje Futbolli Live
Shiko Ndeshje Live Bulqiza
Ndeshje Live Super Sport
Ndeshje Direkt
Shih Ndeshje Live
Shiko Live
Ndeshje Sot

Filed in: Uncategorized

No comments yet.

Leave a Reply