6:14 pm - Saturday March 17, 2018

Shiko ndeshjen Bayern – Barcelona Live

bayern-barcelonaShiko ndeshjen FC Bayern – FC Barcelona live online në internet falas.

Ndeshja Bayern – Barcelona e vlefshme për gjysëmfinalen e Champions League 2013 luhet sonte në 20:45.

Shiko live Bayern-Barcelona me koment shqip të transmetuar nga Supersport dhe TV Klan në adresën www.atdhe.al

Filed in: Uncategorized

No comments yet.

Leave a Reply