3:21 pm - Wednesday March 20, 9946

Shiko ndeshjen Norvegji – Shqipëri live online me koment shqip

shiko_norvegji_shqiperi_liveNdeshja midis Norvegjisë dhe Shqipërisë më 22 mars 2012 do të jetë ndeshja e rradhës eliminatore për Botërorin 2014. Shqipëria do të kërkojë me kusht që të dal me pikë kundër Norvegjisë. Shiko ndeshjen Norvegji-Shqipëri live me koment shqip falas online.

Ndeshjen Norvegji – Shqipëri do të mund ta shikoni LIVE me koment shqip nga supersporti dhe TVSH live në adresën www.shiko.tv/sports

Ku mund ta shikoj Norvegji – Shqipëri LIVE me koment shqip nga supersporti?

Shiko Shqipëri – Norvegji Live:

www.atdhe.al

www.shiko.tv/sports

www.tvshqiplive.net/ndeshje

www.bulqiza.net/ndeshje-live

Filed in: Uncategorized

No comments yet.

Leave a Reply