12:27 am - Saturday March 24, 2018

Shiko Ndeshjen Shqiperi – Iran Live

Shiko Live ne internet ndeshjen e futbollit Shqiperi – Iran. Ndeshja miqesore Shqiperi-Iran live do te luhet me date 27 maj ne Stamboll dhe do te transmetohet nga TVSH LIVE dhe Supersporti.
Ndeshjen live midis Shqiperise dhe Iranit mund ta ndiqni ne internet ne adresen tone www.bulqiza.net/ndeshje-live e trasmetuar nga tvsh ose supersporti do te mundesohet nga adresa e njohur www.atdhe.al

I urojme suksese Shqiperise me nje fitore te thelle.
Shiko live ketu ndeshjen Shqiperi vs. Iran

Ndeshja e futbollit miqesore Albania vs. Iran

Filed in: Uncategorized

No comments yet.

Leave a Reply