12:15 am - Saturday March 24, 2018

Shiko ndeshjen Shqiperi – Kamerun Live Online

SHQIPËRI – KAMERUN LIVE

Shiko ndeshjen miqësore Shipëri vs. Kamerun Live në faqen tonë të internetit.

Kombëtarja shqipëtare do të zhvillojë me datë 14 nëntor 2012 një ndeshje miqësore me përfaqësuesen e Kamerunit.

Ndeshja Shqipëri – Kamerun do të luhet në Zvicër në stadiumin “Stade de Geneve” të Gjenevës në orën 20.45 dhe do të transmetohet live nga TVSH dhe Supersport.

Ju mund ta ndiqni ndeshjen Kamerun – Shqiperi Live direkt nga interneti në këtë adrese www.bulqiza.net/ndeshje-live

Shiko Shqiperi – Kamerun live TVSH

Cameroon – Albania LIVE SUPERSPORT

Në skuadrën kamerunase luajnë lojtarë me emër e të shquar nëpër kampionatet e ndryshme europiane ku padyshim kryesori është futbollisti më i paguar në botë Samuel Eto’.

Filed in: Uncategorized

No comments yet.

Leave a Reply