12:23 am - Thursday March 22, 2018

Shiko ndeshjen Shqiperi-Katar Live shqip

Shiko ndeshjen e futbollit Shqiperi-Katar Live me koment shqip ne Supersport dhe TVSH. Ndeshjen live midis Shqiperise dhe Katarit mund ta ndiqni ne internet ne adresen tone www.bulqiza.net/ndeshje-live e trasmetuar nga TVSH ose Supersporti dhe do te mundesohet dhe nga adresa e njohur www.atdhe.al

I urojme suksese Shqiperise me nje fitore te thelle.

 

Shiko live ketu ndeshjen Shqiperi vs. Katar

Ndeshja e futbollit miqesore Albania vs. Katar

Filed in: Uncategorized

No comments yet.

Leave a Reply