Your message has been sent, you will be contacted soon
Bulqiza Online Shiko Lajme Ndeshje Live Foto Filma Video Tv Shqip 2014

Call Me Now!

Close
Home » Sport » Shiko ndeshjen ZVICËR – SHQIPËRI Live

Shiko ndeshjen ZVICËR – SHQIPËRI Live

ZVICËR VS. SHQIPËRI LIVE

ZVICËR VS. SHQIPËRI LIVE

Shiko ndeshjen e futbollit ZVICËR – SHQIPËRI Live Online në date 11 shtator 2012 ora 20:30. Ndeshja e futbollit  Zvicër – Shqipëri e cila do të trasmetohet nga Tvsh Live dhe Supersport Shqip, mund ta shikoni në internet në adresën tonë www.bulqiza.net/ndeshje-live

Për të parë ndeshjen e futbollit midis Shqipërisë dhe Zvicrës nga interneti me koment shqip mjafton të klikoni në faqen tonë të internetit www.bulqiza.net/ndeshje-live

Ndeshja Zvicër – Shqipëri LIVE është ndeshja e dytë rradhasi e kombëtares sonë dhe është e vlefshme për eliminatoret e kampionatit botëror të futbollit Brazil 2014.

Kliko ketu për të parë Zvicër vs. Shqipëri  TVSH Live

Click here for Watch Suisse vs. Albanie Live TVSH

Tags:

2 Comments

  1. Redi

    flm per njoftimin e faqes per te shikuh ndeshjen live.

Leave a Comment

Share with your friends


Submit