6:24 pm - Saturday March 17, 2018

Thylane, modelja 10 vjecare që trondit botën e modës

Që të ekzistojnë modele fëmijë këtë e kemi ditur gjithmon por që një vogëlushe 10 vjecare të sfilojë në pasarele dhe të ketë pamjen e nje modeleje të rritur nuk ishte parë ndonjëherë. Ajo quhet Thylane Léna-Rose Blondeau dhe është modelja më e re në fushën e modës së lartë. Thylane ka mahnitur të gjithë kur ka dalë ne revistat më prestigjioze të modës botërore, si tek revista “Vogue”. Ajo sfiluar me veshjet e stilistëve të njohur dhe ka pozuar në një mënyrë tepër sensuale si një modele e rritur. Kjo gjë përvec se i ka mahnitur të gjithë edhe e ka tronditur botën e modës, sepse ajo nuk ka pozuar me veshje si të një fëmijë të moshës së saj por si një modele e rritur. /Bulqiza Online/

       

Filed in: Uncategorized

No comments yet.

Leave a Reply