5:51 pm - Saturday March 17, 2018

Zajmina me foto të reja super seksi

Këngëtarjashqipater Zajmina Vasjari, e cila njihet si njëra ndër këngëtarët me linja të përkryera të trupit, këto ditë ajo ka realizuar një set të ri fotografish, , të cilat sipas mediave shqiptare, janë realizuar gjatë xhirimeve të videoklipit të saj të ri. Kënga e saj më e re titullohet “Po ta dija”, e cila është realizuar nga kompozitori Flori Mumajesi dhe për të cilën Zajmina ka realizuar edhe një videoklip i cili do të publikohet së shpejti. Në pamjet e reja bukuroshja vjen me veshje plazhi. (BalkanWeb)

    

Filed in: Uncategorized

No comments yet.

Leave a Reply